تاریخچه و معرفی گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان

درباره گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان بیشتر بدانید

تاریخچه و معرفی  

گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان بعنوان یکی از واحدهای صنعتی ایران ، از سال  1384  در زمینی به مساحت 38000 متر مربع و بمنظور تولید و عرضه انواع سیستم باک و گلویی بنزین انواع خودروهای سواری در استان خراسان و در شهرستان نیشابور  تاسیس گردید و به تدریج ساختار های اساسی و سیاستهای عمده در عرصه کسب و کارخود خود را بهبود  داده تا قابلیت های نهفته خود در بخشهای عملیاتی و اجرایی بیش از پیش آشکار شود و با برنامه ریزی موثرتر، فضای بهتری را برای حضور موفقتر خود در عرصه صنعت و کسب کار ایجاد نماید و مبتنی بر واقعیات و نیز با تکیه بر اصول مدیریت نوین گام برداشته و به پیش رود.
گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان در حال حاضر تولید کننده انواع قطعات پلاستیکی حجیم به روش بادی(Blow Molding) و تزریق پلاستیک(Injection ) منطبق بر استانداردهای معتبر ملی و جهانی و به عنوان اصلی ترین منبع تأمین باک و گلویی پلاستیکی و سیستمهای هوارسانی خودویی  شرکت ایران خودرو و ساپکو میباشد. مهمترین مشتریان این گروه شرکت های ایران خودرو، ساپکو، سازه گستر سایپا، صنایع پتروشیمی، صنایع غذایی و دارویی کشور و نیز بازار صاردات می باشد.

گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان مفتخر است با بکارگیری و آموزش کارکنان تخصصی تمامی نیازهای فنی خود را به حد خودکفایی رسانده و از نظر دانش فنی در حد اعلایی قرارگرفته است . این مهم را مدیون سخت کوشی تمامی مدیران و کارکنان توانمند خود میداند.

گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان منتخب و سازنده برتر در سال 1389 و 1392 و 1393 در حوزه تأمین و کیفیت ساپکو و ایران خودرو و سازمان صنایع و معادن ایران.